Červenec 2012

Kabelky

12. července 2012 v 9:49 | Amme |  Propaguju
F01cc100e68671b83fab4fef1f0f905c_large

Kabelky

Kabelka byla užívána lidmi od okamžiku, kdy měli potřebu přenášet různé cennosti. Termín kabelka neexistoval do poloviny devatenactého století, starověké vaky a brašny z látky nebo kůže se běžně užívaly k úschově cenností a peněz. První dochované zobrazení předmětu velice podobnému kabelce je ze starověkého Egypta.
Rozvoj vaků podobných kabelkám je zaznamenán ve 14. a 15. století. Tehdy ještě nebyly na oblecích kapsy, tak jak je známe dnes tak se naopasek, který byl nejdůležitější součástí oděvu, věšely různě zdobené vaky, ve kterých zvláště ženy nosily voňavé předměty.
Ke každému outfitu je třeba krásně sladěná kabelka, ač už jako módní doplněk, nebo potřebnou věc. Existuje spousta druhů. Například tašky přes rameno, nákupní tašky, peněženky, cestovní tašky, ale také aktovky, batohy a tak dál. Druhů je nespočetně a provedení s barvou ještě víc. Každá správná žena by měla nosit kabelku vždy a všude s sebou, i když všichni víme jak je občas na nervy se s tím tahat. Nádherné kabelky pro mladé i starší za skvělé ceny zde - kabelky.

Společenské kabelky

Společenské kabelky se hodí na plesy, do divadla a další vyjímečné příležitosti. Známé také jako psaníčka. Spoustu krásných společenských kabelek lze sehnat za dostupné ceny zde - společenské kabelky.

Luxusní kožené aktovky


Plavky

5. července 2012 v 11:04 | Amme |  Propaguju
238387270026d14d4fec44d0_large
Hledáte na léto to pravé ořechové ? Chcete být moderní a přitom sexy na koupalištích, aquaparcích, u moře a nebo prostě doma ? Součástí toho všeho jako je krásná postava, opálené tělo musejí být dokonalé plavky. Plavky jsou nezbytnou součástí každé letní sezóny. Každá žena potřebuje dámské plavky, které ideálně tvarují ženskou postavu, popřípadě skryjí to, co vidět být nemá. Každá letní sezóna sebou přináší spoustu nových nápadů, každé léto je ve znamení určitých barev, tvarů, materiálů plavek a plážových doplňků. Tato sezóna nabízí dámské plavky 2012 v rozmanitých velikostech, tvarech i výjimečných materiálech. Hitem letošního léta jsou nejen dvoudílné plavky s ramínky ale hlavně bez, na zavazování na bocích, nebo tanga. Pánské plavky jsou v nabídce v podobě tradičních bikin, slipových modelů, stále více mužů si vybírá také plavky typu boxerek a plavkové šortky.
Po jakých značkách koukat ?
Nemyslím si, že mít super značku je až zas tak důležité a pro ty nenáročné stačí nějaké levnější, ale dnes už jsou značkové plavky dostupné pro každého. Jakou značku vybrat ? Oblíbené jsou John Galliano, Emporio Armani, Calvin Klein nebo Just Cavalli! Každá značka má svou originální koleci plnou super kousků a stačí se zaměřit na pár věcí podle čeho vybrat.
Podle čeho kvalitní a módní plavky vybírat?
Samozřejmě neexistuje žadný návod, který by vám pomohl vybrat perfektně padnoucí plavky. A určitě neschovávejte plavky do dalšího léta, protože gumičky u plavek toho taky moc nevydrží, například z chlorované vody.
A však při výběru nových plavek si dávejte pozor hlavně na :
  • vzhled
  • velikost
  • materiál
  • cena